Aimo Veselo Izradionica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aimo Veselo Izradionica

po Meteorkinoj ideji
 
PortalliPortalli  TražiTraži  PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  WishWish  

 

 The best of...

Ići dole 
AutorPoruka
Maya the Bee
Pčelica
Maya the Bee


Ženski
Broj poruka : 5331
Godina : 45
Datum upisa : 02.04.2006

The best of... Empty
PočaljiNaslov: The best of...   The best of... EmptyPet 16 Jun - 10:02

kontam nesto, bilo bi ipak steta da nam hakeri upadnu i ostanemo bez nekih postova ne zna
znaci ovdje kopirajte one koje su za
The best of... Wink a jacu ih snimiti sebi, mozete i vi Laughing
ne zatrpavajte komenatrima, ima mjesto na forumu za to Wink

eto, prvi ce onaj metin "vristi ona, vristim ja..." koji je ujedno i inspiracija za ovaj topic ha


Poslednji izmenio dana Pet 16 Jun - 11:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://web.mac.com/marinaluna05/Marina/Photo_Gallery_.html
Maya the Bee
Pčelica
Maya the Bee


Ženski
Broj poruka : 5331
Godina : 45
Datum upisa : 02.04.2006

The best of... Empty
PočaljiNaslov: Re: The best of...   The best of... EmptyPet 16 Jun - 10:23

meteorka ::
Nazdravimo prvo tome što sam ozdravila, a onda tome što sam uspjela jednu VE u Sco 90 SA u Le podvrgnuti čupanju obrva, depiliranju brčića i čišćenju lica. Pritom uzmite u obzir da ta ista VE90SA ima 58 godina i SA0PL na mom vladaru MA saj

Bože koja pokora, vrišti ona vrištim ja, a obrve joj ko u Krajišnika i ne da bogte da primaknem, jednu joj uklonila druga stoji izvorno čupava ha Pa onda prskaj je vodicom da predahne ko da je u ringu bila, oznojile smo se obje, na kraju je meni sav taj borbeni znoj odagnao prehladu, a njoj je pozlilo ha Rekla je da joj više neću prići ha pokajal se što mi je rekla kako joj je prija osvojila bjuti kuponec i došla sva lepa i iznegovana ha

Noge su joj ostal dlakave - ne da ih ha ha ha
..................
pa gle, ona je vrištala zato kaj ju boli čupkanje obrva hmm ja to ne mogu shvatiti, ali valjda ima ljudi da ne mogu trpjeti čupanje obrva ali mogu roditi dvoje djece bez po frke ha ona je vrištal od bola a ja na nju da se ne mrda ha mislim si, kad je prija trpjela, budeš i ti Twisted Evil rekla mi je da imam tešku ruku i da jao onome ko meni dopadne šaka i da je dobro što nisam upisala kozmetičku nego engleski ha a ja sam samo želel njegovati svoje bližnje hmm ha pa samo zamisli to da svaku dlačicu moraš popratiti s riječima "evo samo još ova" a dobro znaš da lažeš ha i još što je najkrvavije, ja njoj govorim "evo ljubim bolu pa će proći", "ne da tebe tvoja 'ćer nikome" saj saj saj a sve sjedim na njoj dok to radim saj saj saj nije ni čudo što joj je pozlilo od moje kilaže na njoj saj saj saj o bože, živim za ovakve trenutke saj saj saj

Nazad na vrh Ići dole
http://web.mac.com/marinaluna05/Marina/Photo_Gallery_.html
Maya the Bee
Pčelica
Maya the Bee


Ženski
Broj poruka : 5331
Godina : 45
Datum upisa : 02.04.2006

The best of... Empty
PočaljiNaslov: Re: The best of...   The best of... EmptyPet 16 Jun - 10:46

krtic ::
ŽALOPOJKA ZA FORUM

logovah se, kuku meni
svi mi snovi porušeni
forum gori, val se pjeni
nije dobro ovoj ženi
ženi pčeli mozak beli
demoni su sav izjeli
forum čitav začarali
po duši nas pokarali
spavati mi ne dat daju
da privedu ovo kraju
da napuste našu maju
forum vrate u svom sjaju
molimo se svim silama
nebesima i vilama
da nam daju našeg mira
da joj mozak ne prosvira

ha
Nazad na vrh Ići dole
http://web.mac.com/marinaluna05/Marina/Photo_Gallery_.html
Maya the Bee
Pčelica
Maya the Bee


Ženski
Broj poruka : 5331
Godina : 45
Datum upisa : 02.04.2006

The best of... Empty
PočaljiNaslov: Re: The best of...   The best of... EmptyPet 16 Jun - 10:47

DAJ PIZZU
wish ::
naslonjene drugarica i ja, ne znam na šta, ali svakako na trgu republike smo, posle ispita, jedemo neku picu i uživamo u slobodi Laughing još je juni, celo leto je ispred nas... kad neki mali cigosi krenu da se muvaju oko nas, slinavi, balavi, iskeženi Laughing i kaže jedan od njih: "seka, daj picu" lol! ja ne dam ha "seka, daj picu, što si takva" ha i vidim ja da hoće oni da nam otmu pice, a mi ih pribile uz sebe i svađamo se s klincima ciganima, bože, koja scena ha tu se našli i neki tinejdž cigani koji crkavaju od smeha kako nas klinci zezaju Laughing i dotle mi je bilo smešno, mada mi nije bilo svejedno zbog pice, kad oni krenu da prete: "daj picu ili ću da te pljunem!" au, ala sam se iznervirala... krenem ja sad kao oštro s njima, oni navaljuju, kreće gurka lol! i ladno me jedan od njih tako sočno, šlajmarski (izvinjavam se Laughing ) pljune, sva sreća po ruci cupa kosu i ja kao potrčim za njima, a oni šturnuli 200 na sat, smeju se, valjaju se, kao i svi drugi cigani na trgu republike lol!
i ništa...ko će stići male cigose, šmungose Laughing ježila sam se sledećih pet dana od tog mega pljuca ha to mi je najveće nerviranje zbog dece, ili, još bolje, najveći blam ha


Poslednji izmenio dana Pet 16 Jun - 11:09, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://web.mac.com/marinaluna05/Marina/Photo_Gallery_.html
Maya the Bee
Pčelica
Maya the Bee


Ženski
Broj poruka : 5331
Godina : 45
Datum upisa : 02.04.2006

The best of... Empty
PočaljiNaslov: Re: The best of...   The best of... EmptyPet 16 Jun - 10:56

Rukohvat
NoName ::
...ja izlazim iz tramvaja,zadnja,narafski kak sem uvek pristojen,i ne gural se na vrata kak slonica neka....i ljudi na trgu čekaju da ušal nutar....i ja da bum zakoračil kadli neka kravetina balavurdijska od cirka 20-ak godina ni manje ni više ulazi u tramvaj i ide na MENE...jelte,mjesta ima dovoljno samo za jednu osobu s te strane ruhohvata na štengama,a ja sam tek zakoračila na prvu štengu i tras u mene celim telom viking

MA NEĆEŠ,NEMA ŠANSE Cool i ne mičem se...ne mičem se dakle ne miče se ni ona i gura se s ramenom al proć nemre,stojim ko ukopana,mala ko zaglavljena vjeverica...ja velim ¨kaj je,kravo jedna neotesana???????? viking (ne znam dal sam rekal neotesana ili glupa il nekulturna al ovo ostalo jesam ha ) a ona nekaj mrmlja u bradu i GURA SE i dalje se rivlje ko bivol al ja i dalje ne pušćam viking
utom ljudi koji stoje i čekaj da uđu,a nemreju od nas dvije počnu galamiti vani,narafski i ja ju pustim jel mi sve neugodno...i ja ju tresnem u odlasku s ramenom i još sam joj rekla neke nelepe izrazece viking i izađem ja,a jedan frajer kaj je bil među ovim kaj su čekali,ulazi u tramvaj i govori :krava jedna!!!: ja se okrenem s tri metra,tramvaj stoji otvorenih vrata,i velim ¨KO JE KRAVA?!???!????? veli on ti si krava ha ja velim ¨ma ko ti je krava kretenu jedan viking (frajer ima oko 50 banki) i približim se tramvaju.... viking frajer kad je vido da nisam normalna (zadavila bi i nju i njega bez grča na licu) veli on pomirljivo ¨...pa kad ste tu napravili gužvu da nemremo uć....¨ ja velim ¨napravila ju je ona krava¨ veli on,i smijulji se kao ¨pa onda ju šupi ak ti neda van...¨ ja velim ¨ma šupit ću ja vas oboje!!!!!! viking

viking viking viking viking viking viking viking viking

to je lepo gleduval celi trg ha onda sam ja lepo z nasmešenim licem krenula razgledavati sajam starih zanata na trgu Wink


Poslednji izmenio dana Pet 16 Jun - 11:10, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://web.mac.com/marinaluna05/Marina/Photo_Gallery_.html
Maya the Bee
Pčelica
Maya the Bee


Ženski
Broj poruka : 5331
Godina : 45
Datum upisa : 02.04.2006

The best of... Empty
PočaljiNaslov: Re: The best of...   The best of... EmptyPet 16 Jun - 10:57

meteorka ::
Ave Krle

Ave, ženo zvana Krle
tebi momci svi redom hrle

Kada ideš širok-šorom
ili pješačiš Fruškom gorom
Starog mladog dekolte ti mami
"Gledaj, pazi", svak galami ha

Zato i ti ideš stalno nedjeljama
a da možeš išla bi i subotama
na te šumarak-alpinizme
noseć' one grozne čizme (pogledaj temu Cipelke, torbice - op.a.) ha

Tako je i bilo jedared
kad je neki samostan doš'o na red
kad si ušla s pregačom od jelen-piva
to je bila smijurija živa.

Il' onomad kad si išla vani
pa si dečku rekla stani
voz' me kući, zaboli me glava
al mi znamo šta je istina prava ha
Nazad na vrh Ići dole
http://web.mac.com/marinaluna05/Marina/Photo_Gallery_.html
Sponsored content





The best of... Empty
PočaljiNaslov: Re: The best of...   The best of... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
The best of...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Aimo Veselo Izradionica :: Prvi Put NA Aimo Veselo Izradionici-
Skoči na: